کـارگـاه فورج-پرسـکـاری

کارگاه فورج(پرسکاری) شامل دستگاه‌های متعدد از جمله پرس‌های فورج، اره‌های اتوماتیک، کوره‌های پیش‌گرمایش، دستگاه پلیسه‌گیری، دستگاه آرایش و شات‌بلاست است. در این کارگاه برای تولید محصولات در ابتدا میلگردهای برنجی برش داده می‌شوند. سپس قطعات درون کوره‌های پیش‌گرمایش قرار می‌گیرد تا به منظور عملیات شکل‌دهی در قالب آماده گردد. پس‌ از مرحله پیش گرمایش، قطعات گرم شده درون قالب‌های مخصوص به هر قطعه قرار گرفته و فورج می‌گردد. سپس قطعه حاصله در قالب‌های آرایش قرارگرفته و زائده‌های قطعه تولید شده از مرحله قبل حذف می‌شوند. در ادامه همه قطعات شسته شده و شات‌بلاست می‌گردند و آماده مرحله ماشینکاری یا آبکاری می‌شوند.

کارگاه ماشینکاری

قطعات تولید شده در بخش فورج و پرس جهت ادامه فرآیند تولید به کارگاه تخصصی ماشینکاری وارد می‌شوند. این بخش دارای انواع ترانسفرماشین‌های پیشرفته می‌باشد. ترانسفرماشین‌ها، انجام چندین عملیات ماشینکاری از جمله تراشکاری، سوراخ کاری، دنده تراشی و … را به صورت هم‌زمان بر روی قطعات امکان‌پذیر می‌سازد. با استفاده از این ماشین‌ها فرآیند تولید قطعات با سرعت بسیار بالا و حداکثر دقت ممکن انجام می‌پذیرد. تعداد و نوع ترانسفرماشین‌های به‌کار رفته در این کارگاه به همراه ابزارهای مخصوص نصب شده روی آن‌ها در نوع خود منحصربه‌فرد بوده و قابلیت تنوع در تولید را به خوبی ایجاد نموده‌اند. تمامی ترانسفرماشین‌های به‌کار رفته در این بخش بر اساس فناوری ایرانی و در شرکت آرین پایپ طراحی  و ساخته شده‌اند.

کارگاه مونتاژ

پس از بررسی دقیق محصولات در بخش QC و تأیید آن‌ها، محصولات وارد کارگاه مونتاژ می‌شوند. در این کارگاه عملیات مونتاژ دستی این روال با کمک نیروی انسانی انجام می‌شود. و پس از مونتاژ مورد آزمون قرار می‌گیرد. پس از کنترل کیفیت محصول مونتاژ شده در نهایت بسته‌بندی محصولات انجام می‌شود.

کارگاه تولید لوله چند لایه


لوله‌های پنج لایه  PEX-AL-PEX ,PERT-AL-PERT در سایزهای 16-63 میلیمتر در کارگاه لوله توسط خطوط تولید با جوش تیگ  تولید می‌شود. به‌کارگیری خطوط تولید به‌روز و مواد اولیه بسیار مرغوب در این کارگاه موجب گردیده است پیوستگی کیفیت لوله همواره حفظ شود. در این کارگاه فرآیند تولید لوله به صورت پیوسته تحت بررسی و نظارت سیستم کنترل کیفی بوده و تمامی آزمایش‌های لازم در آزمایشگاه تخصصی صورت می‌پذیرد.

آرین بسپار زنده رود

اولین تولید کننده‌ لوله‌های پنح لایه با تکنولوژی جوش تیگ در ایران و اتصالات پرسی، کوپلی، کلمپی و رزوه‌ای

 

آدرس: اصفهان شهرک صنعتی جی خیابان یکم فرعی چهاردهم پلاک 160

تلفن: 4_35721761-031

فکس: 35724421-031

ایمیل: Info@arianpipe.com